CALL OF DUTY GHOSTS (STEAM GIFT)

CALL OF DUTY GHOSTS (STEAM GIFT)
Product Code: CODG
Reward Points: 50
Availability: Out Of Stock (49 already sold)
Price: $50.00
Qty:     - OR -   Add to Wish List
Add to Compare
EXPRESS DELIVERY: Your product will be delivered in max. 3 hours to your Oyun Şirketi registered e-mail. Our work hours are 08:00-23:00 (GMT+2), late product orders will be delivered in following morning from 8:00 to your Oyun Şirketi registered e-mail.

MULTILINGUAL: Product doesn't have any language wise restrictions.

REGION-FREE: There is no region wise restrictions applied. You can activate the game from wherever you want.

STEAM GIFT: Product will be sent as a steam gift URL. All you need to do is login to your Steam account and accept the gift via clicking the gift URL we've sent you via mail.

Ön sipariş teklifi

Ön sipariş verin ve dinamik bir bonus harita olan Free Fall'u ücretsiz edinin.

Yepyeni Call of Duty®: Ghosts multiplayer haritası Free Fall sizi yıkılmak üzere olan hasarlı bir gökdelenin içine bırakıyor. Call of Duty: Ghosts'un dinamik multiplayer haritalarına iyi bir örnek olan Free Fall'un yakın çatışmaları ve heyecanlı aksiyonu, hasarlı gökdelen maç sırasında yıkılmaya devam ettikçe daha da şiddetlenmekte. Her dökülen parça haritayı gerçek zamanlı olarak değiştirdikçe beraberinde daha fazla yıkıma yol açan sarsıntılar getirmekte, görüş açılarının bozulmasına neden olmakta ve geçitlerin yerlerini sürekli değiştirmekte.


Oyun hakkında

Sayı olarak üstünler, silah olarak üstünler, ama güç olarak üstün değiller.

Call of Duty®: Ghosts'a hoşgeldiniz. Eğlence sektörünün sahip olduğu en büyük markalardan birinin attığı bu sıradışı adıma... Call of Duty® markasının açtığı bu yeni sayfada oyuncular özgürlüğü ya da hakları için değil, hayatta kalmak için savaşan, sakat kalmış bir ulusun tarafındalar.

Büyük çaplı bir yıkımın 10 yıl sonrasında ülkenin sınırları ve küresel güçlerin dengesi sonsuza kadar değişmiştir. Artık bir süper güç değildir, ekonomisi ve devleti kül olmuştur, ülkenin bir zamanlar kudretli olan ordusu tamamen dağılmamak için mücadele vermektedir.

Ülkenin Özel Operasyon güçlerinden geriye kalan, "Ghosts" olarak bilinen gizemli bir grup, teknolojik olarak üstün durumdaki yeni bir küresel güç ile savaşmaktadır.

Call of Duty® evreninin gerçekleştirdiği bu cesur atılım, saniyede 60 frame hızını ve akıcılığını korurken üstün derecede performans sağlayan yeni nesil grafik motorunun gücünü de arkasına almakta.


Öne çıkan özellikler

Yeni nesil grafik motoru: Call of Duty®'nin yeni nesil grafik motoru görülmemiş derecede bir yenilik getirmekte ve Call of Duty® hayranlarının beklentilerini karşılayıp yeniden tanımlayacak güçte.

Yeni bir Call of Duty® evreni: Markanın tarihinde ilk defa oyuncular hem sayı olarak hem silah olarak düşük seviyedeki Call of Duty®: Ghosts rolüne girecekler ve son derece kişisel bir anlatımla birlikte düşmüş bir ulusu yeniden ayağa kaldırmak için savaşacaklar.

Multiplayer'da yeni nesil: Yeni nesil grafik motorunun gücünü arkasına alan Call of Duty®: Ghosts, markanın simgelerinden olan multiplayer tecrübesini baştan tanımlamakta. Dinamik haritalar depremlerden, sellerden ve kullanıcılar tarafından meydana getirilen diğer olaylardan etkilenmekte ve her savaşın akışı ve stratejisi temelden değiştirmekte. Ayrıca eşi benzeri olmayan karakter kişiselleştirmeleri sayesinde oyuncular askerlerinin nasıl görüneceği konusunda tam bir kontrole sahip.


Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: